12 maja 2019 19:20 | Aktualności

Bierzemy udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

02.04.2019 r. w SP w Michalu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W I grupie wiekowej drużyna z naszej szkoły w składzie: Wanessa Głowala, Wiktoria Milińska, Jakub Chmielecki, Jakub Kubacki zdobyła II miejsce. W turnieju wzięli również udział Paweł Gliwiński, który wykazał się bardzo dobrymi umiejętnościami w jeździe po torze przeszkód, Damian Zdunek oraz Mikołaj Romanowski. Turniej organizowany jest w dwóch grupach rywalizacyjnych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat, grupa II – pozostali uczniowie. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Uczestnicy rozwiązują testy teoretyczne (wiedzy i skrzyżowań) oraz wykonują zadania praktyczne: jazda rowerem po torze sprawnościowym. Wszystkim uczestnikom gratuluję udziału!

M. Jopek

Kwiecień 2019 - Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym