Komunikat dyrektora szkoły - Egzamin ósmoklasisty

24 marca 2019 13:56 | Aktualności

Marcowe konkursy

W miesiącu marcu odbył się konkurs przedmiotowy  z j. angielskiego dla klas I-III. Zadanie uczniów polegało na przygotowaniu ilustracji do piosenki poznanej na lekcji j. angielskiego. I miejsce w tym konkursie zdobył Dominik Kluś z klasy I za ilustrację do piosenki „Where’s the monster?”,  II miejsce zajął Antoni Waśniewski z klasy II za ilustrację do piosenki „She likes chocolate”, natomiast miejsce III otrzymał Michał Kasprowicz z klasy III również za rysunek do piosenki „She likes chocolate”. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.

Uczniowie klas IV-VIII brali udział w dyktandzie z j. angielskiego, każda klasa pisała teksty dopasowane poziomem trudności do wiedzy i umiejętności uczniów. I miejsca w poszczególnych klasach zdobyli następujący uczniowie: w klasie IV-Adam Suchobiecki, w klasie V- Maria Jasińska, w klasie VI- Olga Kowalska, w klasie VII- Anna Maciejko i w klasie VIII- Krystian Dudek. Serdecznie gratulujemy. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.

W klasach IV-V miały miejsce rozgrywki międzyklasowe w dwa ognie, grały dziewczęta z klasy IV i V z chłopcami z klasy IV i V. I miejsce zdobyli chłopcy z klas IV-V, II miejsce otrzymały dziewczęta z klas IV-V.

Konkursy przeprowadziła p. K. Muchowska.