15 stycznia 2019 18:55 | Aktualności

Gwiazdka szkolna

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Trylu odbyła się gwiazdka szkolna. Przybyli na nią uczniowie, rodzice, a także nauczyciele wraz z panią dyrektor. Wszyscy uczestnicy spotkania obejrzeli niezwykle ciekawe przedstawienie o kolędnikach przygotowane przez uczniów klasy czwartej i piątej pod kierunkiem pani Krystyny Balewskiej. O  oprawę muzyczną zadbał Olek z klasy czwartej.

Wiele emocji, zwłaszcza u najmłodszych, wzbudziło spotkanie z Mikołajem. Obdarowane słodkimi paczkami dzieci chętnie stawały do klasowych fotografii z tym ulubionym świętym. Wspólna zabawa taneczna była dopełnieniem tej szkolnej uroczystości.

Serdeczne podziękowania dla mam uczniów klasy I i IV za  przygotowanie tego spotkania od strony organizacyjnej.

Styczeń 2019 - Gwiazdka szkolna