06 grudnia 2018 18:29 | Aktualności

Mikołajki

Dzisiaj w naszej szkole zaczerwieniło się od mikołajkowych czapek. Powody były dwa: po pierwsze mikołajki, po drugie każdy , kto dzisiaj miał na sobie coś czerwonego, nie był pytany. W klasach od rana panował bardzo przyjemny nastrój. Słodkie niespodzianki czekały na wielu uczniów. Przedszkolaki przygotowały listy do św. Mikołaja i miały mikołajkowe zabawy sprawnościowe. Punktualnie o godzinie 10. wędrówkę po szkole rozpoczął Mikołaj wraz ze Śnieżynkami. Wzbudził wiele emocji, zwłaszcza u najmłodszych. Oprócz paczuszek ze słodkościami miał dla każdego miłe słowo, chętnie rozmawiał, starał się każdego choć trochę poznać. Najmłodsi przywitali go piosenkami, czwartoklasiści zaprosili do zatańczenia  poloneza. Wspólne zdjęcie na szkolnym korytarzu zakończyło to sympatyczne spotkanie.

Grudzień 2018 - Mikołajki