24 listopada 2018 18:32 | Aktualności

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia

W piątek po raz kolejny uczniowie klas 0-3 uroczyście obchodzili Święto Pluszowego Misia.  Najpierw wspólnie obejrzeli prezentację multimedialną, z której dowiedzieli się, jaka jest historia tego święta, jak nazywają się najpopularniejsze misie i jakie zalety przynosi posiadanie tego przemiłego pluszaka. Potem z  wielkim zapałem odśpiewali piosenkę „Jadą, jadą misie”. Dzieci bardzo szybko nauczyły się także  pląsu, którego głównym bohaterem był oczywiście pluszowy miś. Ostatnim zadaniem podczas tego integracyjnego spotkania było wycięcie sylwety misia i ozdobienie jej według własnego pomysłu. Pamiątkowe zdjęcia na tle galerii wykonanych dzieł plastycznych zakończyły wspólne świętowanie. Dodać należy , że dzieciom w tym dniu towarzyszyły ich ulubione maskotki.

Listopad 2018 - Święto Pluszowego Misia