22 listopada 2018 19:45 | Aktualności

Test Wiedzy Olimpijskiej

Dnia 16 XI w naszej szkole odbył się Szkolny Test Wiedzy Olimpijskiej dla klas IV-VIII. Uczestnicy-grupa trzech osób z każdej klasy-otrzymali wcześniej zestaw 50 pytań z historii Igrzysk Olimpijskich i olimpijczyków, z których mieli się przygotować. Na teście każda klasa otrzymała 23 pytania, które były rozwiązywane wspólnie w zespole trzyosobowym. I miejsce otrzymała klasa VII zdobywając 22,5 punktu na 28 punktów możliwych do zdobycia, II miejsce zajęła klasa V otrzymując 20,5 punktu, natomiast III miejsce zajęła klasa VIII z wynikiem 15 punktów ( taki sam wynik jak klasa IV, z tym że klasa VIII szybciej ukończyła test ).Klasy VII, V i VIII otrzymały dyplomy za zajęcie miejsc, a klasa IV i VI dostała dyplom za udział w konkursie.

Test przeprowadziła p. K. Muchowska.

Zdjęcia: