12 listopada 2018 12:26 | Aktualności

Dla Niepodległej

W okresie poprzedzającym Święto Niepodległości uczniowie klasy VI, VII i VIII pod kierunkiem p.Grażyny Rachubki pracowali nad plakatami, które w swojej tematyce nawiązywały do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Efekty tej zespołowej pracy można podziwiać na szkolnym holu, ale także tutaj, w naszej galerii zdjęć.

Wszystkie klasy wzięły udział w akcji „100 serc dla Niepodległej”. Okna na szkolnym korytarzu zostały udekorowane biało- czerwonymi sercami, w wycinanie których zaangażowała się cała szkolna społeczność.

Na szkolnym holu pojawiła się także gazetka pt. „Kalendarium niepodległościowe”. Warto zatrzymać się przy niej dłużej i wzbogacić swoją wiedzę  historyczną  o dziejach naszego państwa.

Zdjęcia: