27 października 2018 19:41 | Aktualności

Oglądamy film "Biały kieł"

25 października, w godzinach popołudniowych 30 uczniów naszej szkoły wybrało się do kina na film animowany „Biały kieł”. To bardzo poruszająca opowieść o szczeniaku, który był mieszanką psa i wilka.

„ Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.”

(Przedrukowano ze strony Filmweb)

Wyjazd zorganizowała p. K. Kubacka.

Opiekę nad uczniami sprawowała także p. A. Orczykowska.