11 października 2018 21:38 | Aktualności

Nocowanie w szkole

Dnia 5 października w naszej szkole obyło się nocowanie najstarszej z klas - klasy 8. Razem z resztą dziewczyn przyjechałyśmy do szkoły nieco szybciej niż chłopacy, aby przygotować im niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Ustroiłyśmy salę, przygotowałyśmy wybieg do pierwszej z atrakcji, którą był konkurs Top Model. Chłopcy po przyjeździe do szkoły zaskoczeni byli tym, co dla nich przygotowałyśmy. Chwilę później ogłosiłyśmy, jak wyglądać będzie ich pierwsze zadanie. Otóż, gdy otrzymali wszystkie materiały (worek na śmieci oraz kosmetyki), musieli przebrać się za klowna, a ich drugim tematem było średniowiecze. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z tym zadaniem. Następną atrakcją przygotowaną przez nas był tort oraz inne przekąski. Każdy z chłopaków otrzymał również drobny upominek. Po zakończonym Dnia Chłopaka nadszedł czas na odrobinę sportu. Udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie podzieliliśmy się na drużyny i spaliliśmy trochę kalorii grając w piłkę ręczną. Wszyscy bardzo zmęczyli się grą, więc przyszedł czas na odpoczynek. Przebrani w piżamy przygotowaliśmy miejsce, w którym mogliśmy się położyć i oglądać horrory. Po kilku filmikach nasza wyobraźnia zaczęła działać i wszyscy słyszeliśmy dziwne odgłosy na korytarzu, co było dla nas jeszcze większą frajdą. O godzinie 00:00 poszliśmy do sali gimnastycznej, gdzie mieliśmy spać. Po kilku godzinach rozmowy zasnęliśmy. Ku naszemu zdziwieniu wszyscy wstali bardzo wcześnie - o godzinie  siódmej byliśmy przebrani i gotowi na śniadanie. Po pysznym posiłku przyszła pora na posprzątanie całego bałaganu.
   Nocowanie było wspaniałe, super klasa, najlepsza wychowawczyni, córka i mąż pani Bożeny oraz pani Wioletka - w takim zestawieniu wszystko musiało się udać! Już nie mogę doczekać się powtórki nocowania.

Autorka relacji: Klaudia Chmielecka ,kl. VIII

Październik 2018 - Nocowanie w szkole- klasa 8